Wiadomości

31 / 01 / 2014

Witamy w na stronie programu partnerskiego

Program Partnerski Just Travel - innowacyjny program partnerski dla osób pragnących w łatwy i szybki sposób zacząć zarabiać w internecie.

więcej

Jak to działa?

Strona główna Wydawcy Jak to działa?

Jak to działa?

Program partnerski Just Travel powstał z myślą o umożliwieniu łatwego i przejrzystego  sposobu zarabiania bez wychodzenia z domu. Aby zacząć wystarczy się zarejestrować, następnie polecić link z ofertą Reklamodawcy. Nasz program skupia się na ofertach z branży turystycznej i najlepiej gdy Twój blog porusza zbliżoną tematykę. Jeśli nie jesteś aktywnym blogerem możesz umieszczać linki w swoim statusie komunikatora, stopce wiadomości, profilu w sieci społecznościowej lub na forum. Prawie każde miejsce jest dobre, ale upewnij się, że nie naruszasz regulaminów i Netykiety.

 

Warunkiem uczestnictwa jest zaakceptowanie warunków regulaminu Programu Partnerskiego i podpisanie umowy. Uczestnikiem Programu może zostać każdy niezależnie czy prowadzi działalność gospodarczą, czy jest osobą prywatną.

 

Dzięki Twojemu uczestnictwu możemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców oferując usługi reklamodawców, co bezpośrednio przekłada się na Twój dochód. Za promocję oferty reklamodawcy naliczana jest prowizja.

 

Do twojej dyspozycji oddajemy prosty generator linków partnerskich, więc nie musisz przejmować się ich konstrukcją.

Możliwości zarabiania jest dużo, wszystko czego potrzebujesz to czas i zaangażowanie. Dzięki narzędziom, które otrzymujesz uczestnicząc w Programie Partnerskim, każdy ma możliwość czerpania korzyści z systemu prowizyjnego.

 

Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito